Witamy na Polskiej platformie handlowej dla akwarystów, terrarystów i botaników. Proszę wybrać język.     flag
Ten katalog jest bezpłatny! Pomóż nam przetłumaczyć tę stronę.
Przeglądaj kategorie

Barwniak Pelvicachromis subocellatus Matadi

Barwniak Pelvicachromis subocellatus Matadi
Sugerowana cena:      25.00 PLN
Zamieszczone przez:
artik
Opinia:
1 0
Lokalizacja:
Polska, Śląskie , Milówka
Odległość i trasa:
Zaloguj się.
Kontakt:
Zaloguj się.
8 więcej ogłoszeń od tego użytkownika
Wystawione:
27 dni temu
Wyświetlenia:
653

Opis


Pelvicachromis subocellatus Matadi Barwniak purpurowy - ryby wielkości ok. 3-5cm. Mała efektownie ubarwiona pielęgniczka afrykańska zamieszkuje baseny i wolno płynące strumienie . Forma barwna z rejonu Matadi w Republice Konga. Można je trzymać w akwarium z innymi spokojnymi rybami o podobnych wymaganiach. Akwarium powinno mieć piaszczyste podłoże gdyż ich naturalnym zachowaniem jest przekopywanie piachu w poszukiwaniu "aufwuchsu", potrzebuje liczne kryjówki, rośliny, korzenie, dobrze filtrowaną biologicznie wodę temperatura : 20 – 26 °C, pH: 4-6,5 dH: 5-20 °n. W prawidłowym żywieniu barwniaków powinno się stosować co najmniej 50% pokarmów roślinnych i balastowych np. granulaty pozostałe to niskobiałkowe pokarmy zwierzęce - forma odbioru do ustalenia na e-mailu (WYSYŁKOWO: ŻYWIEC, MILÓWKA -Bla Bla Car ustalane indywidualnie kupujący - kierowca, SZYBKO I BEZPIECZNIE DLA RYB! przy sprzyjających temperaturach istnieje możliwość zorganizowania bezpiecznej wysyłki ryb w workach oddychających : koszt przesyłki zgodnie z cennikiem przewoźnika + opcjonalnie: "worki oddychające" 7zł, HEAT PACK 40H ogrzewacz 5zł info na priva! )
Kontakt: Dostępny dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Wysyłka: Odbiór osobistyKurier
Płatność: Do zaaranżowaniaGotówkaPrzelew
Komentarze i oferty
Sylwester Bogusiak 8 mies temu
MOJA OFERTA: 120.00 PLN. Wezmę 6 sztuk. 2 samce i 4 samice. Chciałbym wysyłkę kurierem na adres. Proszę o zaakceptowanie oferty i przejdźmy wtedy na priv. OFERTA ZAAKCEPTOWANA.
artik 8 mies temu
@Sylwester Bogusiak: MOJA OFERTA: 120.00 PLN. OFERTA ZAAKCEPTOWANA. parki by były mało samic jest
Sylwester Bogusiak 8 mies temu
OK. Mogą być parki. Przejdźmy na priv.
artik 8 mies temu
@Sylwester Bogusiak: wieczorem na mesenger sie dogadamy
Sylwester Bogusiak 8 mies temu
@artik: OK. Łap mnie tutaj na priv, albo na mess. Jak zakończysz transakcję tutaj, to jako klient mogę Ci wystawić ocenę i opinię za tę transakcję. A opinie i oceny widać w profilu publicznym użytkownika, także warto zbierać.