Demonstracja opcji akwa-market.

Obejrzyj ten film instruktażowy. Zobacz jak się zarejestrować i umieścić pierwsze ogłoszenie.
Odzyskiwanie hasła. Jak to zrobić?

Gdy zapomniałeś hasło do logowania w serwisie, możesz je odzyskać za pomocą opcji 'odzyskiwanie hasła'.
Będą Ci potrzebne; adres email i nazwa użytkownika, które zostały do tego konta przypisane. Otrzymasz email z instrukcjami. Nowe tymczasowe hasło zostanie wygenerowane automatycznie i wysłane na twóją skrzynkę pocztową.Pamiętaj aby je później zmienić w panelu użytkownika. Do panelu wejdziesz automatycznie po zalogowaniu, lub klikając na swoją nazwę użytkownika znajdującą się w nagłówku strony.


Raportowanie ogłoszenia lub użytkownika.

Co zrobić jesli widzę podejrzane ogłoszenie? Każdy zalogowany użytkownik może reagować na nieprawidłowości na stronie w związku z łamaniem zasad przez pozostałych członków społeczności akwa-market. W tym celu wprowadzono opcję raportowania ogłoszeń oraz użytkowników. Przycisk 'raportuj ogłoszenie' znajduje się na podstronie ze szczegółami konkretnego ogłoszenia. Natomiast przycisk 'raportuj tego użytkownika' znajduje się w publicznym profilu każdego użytkownika.


Jak zamknąć konto i usunąć moje dane?

Jeśli chcesz zamknąć konto i usunąć wszystkie swoje dane, odpowiedz na prywatną wiadomość o tytule 'OD ADMINISTRACJI', otrzymałeś ją od administracji zaraz po założeniu konta. Opisz swoje oczekiwania w wiadomości. Możesz również zgłosić zamiar zamknięcia konta, pisząc na adres e-mail info@akwa-market.pl.
Dane zebrane od Ciebie podczas rutynowego korzystania z witryny zostaną usunięte w ciągu kilku dni. Twoje dane zostaną usunięte z Twojego profilu użytkownika (nazwa użytkownika, adres e-mail, numer telefonu, dane o lokalizacji, rejestracja i czas ostatniego logowania), a także listy pozycji lub zwierząt i roślin, zdjęcia i opisy wprowadzone przez Ciebie w ogłoszeniach. Wprowadzone przez Ciebie oceny i opinie dotyczące oferty innych użytkowników, które wprowadziłeś po dokonanych transakcjach, a także informacje o otrzymanych ocenach i opiniach po zakończonych transakcjach pozostaną bez zmian.