Witamy na Polskiej platformie handlowej dla akwarystów, terrarystów i botaników. Proszę wybrać język.     flag
Ten katalog jest bezpłatny! Pomóż nam przetłumaczyć tę stronę.
Przeglądaj kategorie

Kirys: Kirysek Sterby Corydoras sterbai

Kirys: Kirysek Sterby Corydoras sterbai
Sugerowana cena:      18.00 PLN
Zamieszczone przez:
artik
Opinia:
1 0
Lokalizacja:
Poland, Śląskie , Milówka
Odległość i trasa:
Zaloguj się.
Kontakt:
Zaloguj się.
8 więcej ogłoszeń od tego użytkownika
Wystawione:
27 dni temu
Wyświetlenia:
960

Opis


Kirysek Sterby/pomarańczowokolcowy Corydoras sterbai - ryby wielkości ok. 4cm. Efektownie ubarwione kiryski dorastająca do 8cm, pochodzą z Brazylii – Rio Guapore. Spokojne ryby nadające się do akwarium wielogatunkowego, zbiorników roślinnych, nano akwariów, ryba stadna efektownie prezentuje się w grupie, najchętniej pobiera pokarmy z dna głównie drobne granulaty, lubi liczne kryjówki z korzeni, piaszczyste dno i dobrej jakości wodę o parametrach : temperatura 23°-28°C, pH- 6,0-7,5, twardość 5-15°dGH - forma odbioru do ustalenia na e-mailu (WYSYŁKOWO: ŻYWIEC, MILÓWKA -Bla Bla Car ustalane indywidualnie kupujący - kierowca, SZYBKO I BEZPIECZNIE DLA RYB! przy sprzyjających temperaturach istnieje możliwość zorganizowania bezpiecznej wysyłki ryb w workach oddychających : koszt przesyłki zgodnie z cennikiem przewoźnika + opcjonalnie: "worki oddychające" 5zł, HEAT PACK 40H ogrzewacz 5zł info na priva! )
Kontakt: Dostępny dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Wysyłka: Do zaaranżowaniaOdbiór osobistyPocztaKurier
Płatność: GotówkaPrzelew
Komentarze i oferty
sylvi91 1 lat temu
Wziąłbym 6 sztuk tych kirysków. Proszę mi powiedzieć jak miała by wyglądać wysyłka i ile by kosztowała? Co Pan proponuje?
Valentin Depre 1 lat temu
MOJA OFERTA: 15.00 PLN.
akwa-market.pl 1 lat temu
Informacja dla sprzedającego. Proszę używać komentarzy publicznych do wstępnej komunikacji z zainteresowanymi. Po akceptacji oferty można przejść na priv i uzgodnic szczegóły zakupu. Zaakceptowaną ofertę można też później odrzucić. Przyciski wyboru opcji są dostępne w linii komentarza wystawionego przez danego zainteresowanego po prawej stronie ramki.
sylvi91 1 lat temu
Ma Pan(i) jeszcze te kiryski na sprzedaż, czy nie? Chciałbym wiedzieć.
artik 1 lat temu
@sylvi91:  witam sorki że się nieodzywałem ale ruch na tej stronie mały zostały jeszcze 4 podrostki ale to tylko na odbiór osobisty taka ilośc
sylvi91 1 lat temu
@artik: Odbiór osobisty odpada niestety. Szkoda, ale niestety w takim wypadku zrezygnuję z zakupu. Dziękuję za odpowiedź.