Nikt nie zrobi tego lepiej

- Tylko Ty -

Dodaj lub znajdź tu ogłoszenie.

Zasady i warunki świadczenia usługi 'Market Akwarystyczny' na stronie AKWA-MARKET.PL.

Witamy.

Witam na stronie akwa-market.pl. Niniejszy dokument określa warunki korzystania z witryny akwa-market.pl i dotyczy wszystkich osób, które uzyskują dostęp do tej witryny lub z niej korzystają. Dotyczy to stron składających się na, i zawartych pod adresem akwa-market.pl. Niniejsze Warunki świadczenia usług dotyczą korzystania ze wszystkich świadczonych tu usług, w tym dostępu do tej witryny za pośrednictwem komputera, a także korzystania z urządzeń mobilnych i aplikacji. „Witryna”, „Market Akwarystyczny” lub „AKWA-MARKET” oraz świadczenie usług reklamowych w witrynie podlegają akceptacji warunków świadczenia usług określonych w tym dokumencie. Umowa między Tobą, a nami w związku z korzystaniem z witryny („Umowa użytkownika”) składa się z niniejszych warunków korzystania („Warunki świadczenia usług”) oraz zasad, o których mowa w sekcji ("Polityka prywatności").

Goście.

Wszyscy odwiedzający tą stronę mogą przeszukiwać korzystając z zamieszczonej wyszukiarki dostępne ogłoszenia zarejestrowanych użytkowników jako zwykli uczestnicy, czyli 'goście' na stronie. Lecz jeśli jesteś niezarejestrowanym użytkownikiem to nie możesz umieszczać własnych ogłoszeń. Jeśli rozważasz umieszczenie tutaj ogłoszenia swoich zwierząt, roślin, akwariów lub innych akcesoriów związanych z akwarystyką i wodnym środowiskiem lub chciałbyś umieścić reklamę na stronie związaną z akwarystyką, otwórz konto. To bardzo prosty i szybki krok. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas rejestracji, lub podczas surfowania po opcjach w serwisie nie wahaj się skontaktować z administratorem. Więcej informacji znajdziesz w dziale 'Pomoc' i 'O mnie' w dolnym menu.

Zarejestrowani użytkownicy.

Tylko nowy członek, który akceptuje nasze warunki korzystania z usługi, może założyć konto. Konta te są niezależne od systemu rejestracji na forum, które jest pod tym adresem - forum. Użytkownik może mieć tylko po jednym koncie. Na forum jedno i tutaj jedno. Członkostwo pozwala publikować nowe i używane produkty i usługi, ogłaszać się ze zwierzętami i roślinami wodnymi, które chcesz oferować na sprzedaż lub, których poszukujesz. Wszystkie ogłoszenia i reklamy należą do użytkowników, którzy są odpowiedzialni za podane w ogłoszeniach informacje. Za każdym razem, gdy umieszczasz nowe ogłoszenie, sprawdź dokładnie wszystkie podane dane. Serwis i jego właściciel oraz obsługujący nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe korzystanie z usługi. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było prawidłowo i zgodnie z wprowadzonym przez użytkownika opisem. Zautomatyzowany system ogłoszeń ma zaawansowaną wyszukiwarkę dla przeszukujących katalog.

Zamieszczanie ogłoszeń.

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Już po szybkiej rejestracji możesz wstawiać do dziesięciu całkowicie darmowych ogłoszeń. Sprecyzuj dobrze w ogłoszeniu co sprzedajesz, co chcesz oddać, na co zamienić się, lub co kupić. Dodaj minimum jedno wymagane zdjęcie w formacie .jpg do każdego ogłoszenia. Pamiętaj o uzupełnieniu swojego profilu o dodatkowe informacje. Sprecyzuj dokładnie swoją lokalizację, wybierz województwo i wprowadź nazwę miejscowości, a ogłoszenia będą łatwiej wyszukiwane przez osoby zainteresowane lokalnymi zakupami i nabywaniem w sąsiedztwie od innego akwarysty lub lokalnej firmy. Podaj numer telefonu aby łatwo z tobą się było skontaktować, adres email jest konieczny do rejestracji ale nie musisz go udostępniać w ogłoszeniu innym użytkownikom. Ogłoszenia mogą zamieszczać zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne. Możesz w ogłoszeniu podać jeden odnośnik do zewnętrznej strony www. Może to być twoja firmowa strona, adres bloga, profil Facebook, kanał YouTube lub inne miejsce w sieci, które należy do Ciebie. Po zatwierdzeniu twojego ogłoszenia przez administrację, zostaje ono opublikowane. Zajmuje to od 1 godziny do 12 godzin. Po osiągnięciu pułapu 10 ogłoszeń w koncie "Nowicjusz" będziesz miał możliwość podnieść status konta do rangi "Standard". Zostanie Ci przydzielony nowy, większy limit - wynoszący 20 ogłoszeń. Kosztuje to 10 PLN. Dla potrzebujących wystawić większe ilości ogłoszeń jest możliwość wykupienia rangi "Premium" - 50 ogłoszeń (koszt 30 PLN) lub "Gold" - 100 ogłoszeń (koszt 100 PLN). Wszystkie operacje na danym ogłoszeniu typu "Edycja", "Wznownienie", "Wycofanie", można wykonywać bez ograniczeń.

Korzystanie z witryny.

Każdy użytkownik chcący używać tej wityny, bazy danych, wyszukiwarki do zamieszczania ogłoszeń zobowiązuje się podawać rzetelne informacje. System raportowania ogłoszeń naruszających regulamin oraz w sytuacji problemów ze zrealizowaniem transakcji umożliwia rozeznanie się innym uczestnikom czy warto polegać na tym ogłoszeniodawcy. Serwis nie zapezpiecza transakcji pomiędzy nabywcą i zbywającym dla ogłoszeń typu kupię, sprzedam i innych podobnych ofert. Nie pośredniczy w niej i nie bierze odpowidzialności za te transakcje. Pozwala jedynie na zamieszczanie ogłoszeń i nawiązanie kontaktu pomiędzy stronami transakcji. Użytkownik, który zdecyduje się dodać informacje do naszej bazy danych, powinien otworzyć konto, zaznaczyć pole dotyczące zgody na niniejsze zasady. Zaraz po zalogowaniu należy też uzupełnić profil w celu podania lokalizacji i numeru telefonu jeśli się takowy posiada. Zamieszczając ogłoszenia należy sprecyzować opis i dodać zdjęcia, co pozwoli zwiększyć szansę na odnalezienie ich przez innych użytkowników. Zawarta w serwisie wyszukiwarka i opcję filtrów pozwalają sprecyzować zapytania do bazy danych w celu wyszukania poszukiwanego przedmiotu. Ogłoszenia można sortować na różne sposoby. Sprawdź sam. Zapraszamy do rejestracji.

Rejestracja

Aby się zarejestrować, musisz podać tylko dwie rzeczy: aktywny adres e-mail i unikalną nazwę użytkownika, login. Po rejestracji od razu można się zalogować. Pamiętaj, że po rejestracji warto uzupełnienić profil o trzy istotne informacje. Są to: województwo, miejscowość i numer telefonu.

Skontaktuj się ze mną.

Moje dane kontaktowe można znaleźć w części 'O mnie' -> 'Kontakt' w menu. Tutaj. Dziękuję.