Nikt nie zrobi tego lepiej

- Tylko Ty -

Dodaj lub znajdź tu ogłoszenie.

FAQ

Odpowiedzi na często zadawane pytania.

1. Czy muszę się zarejestrować, aby korzystać z tej strony?

Nie. Nie musisz się rejestrować aby przeszukiwać istniejące ogłoszenia, ale serdecznie zapraszamy, możesz otworzyć konto.

2. Co muszę zrobić aby zostać zarejestrowanym członkiem?

Musisz mieć prawidłowy adres e-mail i wybrać unikalną nazwę użytkownika. Tylko to. Później możesz podać więcej szczegółów, ale ten krok nie jest konieczny.

3. Jak mogę umieścić ogłoszenie? Czy muszę się z kimś skontaktować?

Najlepszą opcją jest rejestracja nowego konta, jeśli jeszcze go nie masz. Po zalogowaniu i znalezieniu opcji umieszczenia ogłoszenia w panelu użytkownika musisz wypełnić formularz z opisem wystawianej rzeczy. Podaj wymagane informacje o oferowanym/poszukiwanym produkcie lub zwierzetach czy roślinach i kliknij przycisk 'Zakończ'. To wszystko. Gotowe! Twoje ogłoszenie powinno wkrótce pojawić się na liście.

4. Czy muszę płacić za rejestrację?

Nie. Otwarcie nowego konta jest bezpłatne. Nie zapomnij swojego hasła.

5. Czy muszę płacić za umieszczanie ogłoszeń?

Nie. Umieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne, ale każdy z czterech typów konta ma limit ogłoszeń. Jedynie konto typu [Novice] Nowicjusz - 3 ogłoszenia, jest całkowicie darmowe. Dla kont typu Standard, Premium i Gold koszt wynosi Limit x 1 PLN. [Regular] Standard - 10 ogłoszeń [10 PLN]. Premium - 30 ogłoszeń [30 PLN]. Gold - 100 ogłoszeń [100 PLN]. Typ konta i zarazem limit ogłoszeń możesz zmienić za daną opłatą. Zgłoś chęć opłaty w formularzu kontaktowym do administracji.

6. Czy może to być jeszcze lepsze miejsce dla moich ogłoszeń?

Tak, mamy taką nadzieję. Często pracujemy nad ulepszeniem tej strony. Jeśli masz jakieś sugestie, skontaktuj się z nami.

7. Czy są tutaj także inne kategorie ogłoszeń niż te związane z akwarystyką?

Nie. Naszym celem jest głównie wsparcie hobbystów i przedsiębiorców związanych z akwarystyką, a treść ogłoszeń jest lub powinna być w jakiś sposób z tym związana.